SonyMt2 • Vezi subiect - Ajutor - Problemă Event OX.
TopMetin2 metin2 private servers metin2 private server


Metin2 P Server

Pentru a putea vota serverul nostru va trebui să dați "click" pe fiecare top de mai sus și să introduceți acel cod ( captcha ) pentru confirmare !

Ora este UTC



Ajutor - Problemă Event OX.

Pagina 1 din 1 Ψ 3 mesaje   + New Topic   + Post Reply

Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Ajutor - Problemă Event OX.
MesajScris: Mar Mar 20, 2018 8:28 pm 
Membru SonyMt2
Avatar utilizator
Neconectat

Membru din: Joi Ian 18, 2018 2:46 pm
Mesaje: 17
Nivel: 250
Armură: Da
Armă: Da
Breaslă: DA
Nume caracter: Amstyfer
Descrierea problemei: Intrebare gresita la OX
Alte detalii: In timpului evenimentului Ox din aceasta seara a fost pusa o intrebare cu raspuns gresit iar acest lucru a dus la eliminarea ultimilor 3 participanti (eu si alti 2 carora nu le-am retinut numele). Am sa atasez un link cu dovada intrebarii gresite.
Consider ca toti 3 ar trebui sa primim premiul care era destinat castigatorului acestui eveniment deoarece toti 3 aveam sanse de castig si am fost eliminati pe nedrept.
Martori: Toti participantii evenimentului + [GM]Stefan + [GM]Joke

https://imgur.com/a/9wj0d
  Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ajutor - Problemă Event OX.
MesajScris: Joi Mar 22, 2018 6:01 pm 
Membru SonyMt2
Avatar utilizator
Neconectat

Membru din: Joi Ian 18, 2018 2:46 pm
Mesaje: 17
Nivel: 250
Armură: Da
Armă: Da
Breaslă: DA
Vreau sa va multumesc pentru modul profesional in care sunt abordate astfel de probleme. De la datul de raspunsuri care nu au treaba cu subiectul si la raspunsuri de genul " pai nu prea ai ce face ", pana la evitarea completa de a clarifica unele nedreptati de care au parte anumiti jucatori.

Faptul ca in aproape 3 zile nu s-a postat nimic legat de acest subiect ma face sa inteleg ca nu mai este nicio sansa ca cei care au fost nedreptatiti sa primeasca ceva.Si aici nu ma refer la un premiu de consolare cat la un mesaj din partea organizatorilor evenimentului in care sa se admita ca a fost o greseala din partea lor.Observ ca se considera mult mai usor sa se evite o problema decat sa se rezolve,chiar daca asta creaza neplaceri altora.

Desi particip la evenimente din an in paste,pot zice ca in medie am avut numai experiente neplacute.Acest lucru il spun pentru ca la penultimul eveniment la care am participat(PVM), am fost dat afara deoarece cei din regatul albastru,care veneau sa adune de pe jos si care mureau pentru ca nu stateam sa ii evit,erau mai multi si problema se rezolva mult mai rapid daca eram doar eu dat afara si nu cei care erau ilegal la steagurile altor regate(pentru ca "eu nu am ochi sa ma uit la toti"),ceea ce s-a si intamplat. https://imgur.com/a/7GNkG .

Va multumesc inca o data pentru ca modul in care se abordeaza anumite subiecte m-a determinat sa decid ca mai mult imi pierd timpul la anumite evenimente pentru ca oricum nu voi lua nimic chiar daca am sanse mari de castig.O seara frumoasa.Cer TC.
  Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ajutor - Problemă Event OX.
MesajScris: Joi Mar 22, 2018 7:04 pm 
V.I.P
Avatar utilizator
Neconectat

Membru din: Dum Aug 07, 2016 2:18 pm
Mesaje: 3195
Nivel: 250
Reputaţie: • [SGA] •
• [DIVA] •
• [MISS] •
• [Lady] •
• [VIP] •
• [...] •
Armură: • • • •
Armă: • • • •
Breaslă: • [CatsPower] •
Eu zic să lăsăm aroganțele și să înțelegem anumite lucruri, fie că ne convin sau nu.

Apropo, despre PvM, dacă tot aduci vorba, tu nici măcar nu aveai ce căuta, dar te-am lăsat să participi pentru că am zis să nu te gonesc de acolo. Hai să nu mai căutăm scandal și să vorbim frumos între noi, fără aere de superioritate de care tu dai dovadă aiurea, bineînțeles.

T.C

Signature SonyMt2

Imagine
  Profil  
 


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Mergi la:  
cron

Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Group !